Задати питання
Обрати лікаря
Анкета оцінки задоволеності клієнтів
Зі святом Дня медика!
19.06.2021, 10:39

У переддень медичного працівника, який святкується в Україні цього року 20 червня, у Центрі відзначали кращих з кращих сімейних лікарів та лікарів педіатрів.

Подякою та іменним годинником народного депутата України Пушкаренка Арсенія Михайловича нагороджено:

Шрамко Віктор ІвановичЗаслужений лікар України, директор комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради
Нестерчук Ольга ВіталіївнаНачальник відділу медико-соціальної допомоги комунального підприємства «Центр  первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради

Подякою обласної ради нагороджено:

Борачук Світлана КостянтинівнаЛікар загальної практики – сімейний лікар комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради, вища категорія
Бондар Ольга МиколаївнаФармацевт комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради
Литвинчук Тетяна ОлександрівнаЗавідувач амбулаторії загальної практики – сімейної медицини № 1 комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради
Ліварчук Галина ІванівнаСестра медична старша амбулаторії загальної практики – сімейної медицини № 5 комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради
Матушевич Світлана МиколаївнаНачальник відділу медичного забезпечення комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради
Шахрай Світлана ВолодимирівнаЛікар загальної практики – сімейний лікар комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради, вища категорія
Волкова Наталія СергіївнаСестра медична старша амбулаторії загальної практики – сімейної медицини № 12 комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради

Іменним годинником міського голови нагороджено:

Косміна Олександр ІгоровичЗавідувач амбулаторії загальної практики – сімейної медицини № 12 комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради

Почесною грамотою Департаменту УОЗ нагороджено:

Перчик Галина БогданівнаЗавідувач, лікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторія загальної практики — сімейної медицини №19
Замкова Ірина ЮріївнаЗавідувач, лікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторія загальної практики — сімейної медицини №13
Косміна Олександр ІгоровичЗавідувач, лікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторія загальної практики — сімейної медицини №12

Почесною грамотою управління охорони здоров’я міської ради нагороджено:

Ковальчук Тетяна ЛеонідівнаЛікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторія загальної практики — сімейної медицини №14
Коляновська Оксана ОлександрівнаЛікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторія загальної практики — сімейної медицини №2
Сайко Катерина ОлександрівнаЛікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторія загальної практики — сімейної медицини №4
Пастух Світлана ВасилівнаЛікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторія загальної практики — сімейної медицини №12
Данилюк Ірина АндріївнаЗавідувач, лікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторія загальної практики — сімейної медицини №13
Каменчук Тетяна ВалеріївнаЗавідувач, лікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторія загальної практики — сімейної медицини №10

Почесною грамотою комунальног підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради нагороджено:

Головень Людмила ВадимівнаЛікар-імунологАмбулаторія загальної практики — сімейної медицини №16
Гончарук Олена ФедорівнаЗавідувач, лікар-педіатрАмбулаторія загальної практики — сімейної медицини №5
Гудз Аліна СергіївнаЛікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторія загальної практики — сімейної медицини №3
Лобова Галина ВікторівнаЗавідувач, лікар-педіатрАмбулаторія загальної практики — сімейної медицини №6
Борачук Світлана КостянтинівнаЛікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №1
Шахрай Світлана ВолодимирівнаЛікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №13
Нікітчук Наталія ЄвгенівнаЛікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторія загальної практики — сімейної медицини №2

Нагороджені грамотою:

Аврамчук Ірина ВсеволодівнаСестра медичнаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №16
Безверха Алла АнатоліївнаСестра медичнаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №1
Береза Тетяна ОлександрівнаЛікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №9
Білеуш Тетяна СергіївнаСестра медичнаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №3
Бондар Ольга МиколаївнаФармацевтВідділ медичного забезпечення
Бухель Алла ОлександрівнаСестра медична старшаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №10
Вакольчук Тетяна МихайлівнаЛікар-педіатрАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №5
Васильчук Алла ВолодимирівнаЛікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №8
Випорханюк Ірина ВолодимирівнаСестра медична старшаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №9
Волинець Ніла СеменівнаЛікар-педіатрАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №16
Гончарук Анжела ІванівнаЛікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №4
Данилюк Людмила СергіївнаЛікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №7
Добржанська Марина ПетрівнаСестра медичнаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №18
Заянчківська Тетяна КузьмівнаМолодша медична сестраАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №9
Кобилинська Надія ВасилівнаЛікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №14
Козинець Наталія ЙосипівнаМолодша медична сестраАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №5
Козловець Богдана ВасилівнаЛікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №12
Конахевич Лариса ІванівнаМолодша медична сестраАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №6
Константинова Ірина ГеннадіївнаСестра медична кабінету щепленьАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №19
Корчемна Людмила БуніславівнаСестра медичнаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №8
Костюк Антоніна МиколаївнаСестра медичнаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №3
Кудряшова Ніна ІванівнаСестра медичнаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №7
Кунанець Жанна ВолодимирівнаЛікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №8
Мазур Людмила ВасилівнаМолодша медична сестраАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №9
Мельничук Павло ГлібовичЛікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №10
Михаленко Галина ВолодимирівнаМолодша медична сестраАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №19
Михнюк Наталія МихайлівнаЛікар-педіатрАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №17
Можаровська Олена ВолодимирівнаЛікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №18
Моторнюк Ірина ПетрівнаМолодша медична сестраАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №1
Наливайко Анна МиколаївнаЛікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №12
Немудра Тетяна ЮріївнаСестра медичнаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №13
Олійник Лариса СтепанівнаЛікар-педіатрАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №20
Передрій Олена ВолодимирівнаЛікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №13
Пилипчук Світлана ВолодимирівнаЛікар-педіатрАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №6
Протопопова Ольга ВасилівнаСестра медичнаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №10
Редько Валентина ВасилівнаМолодша медична сестраАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №4
Рятте Наталія ВасилівнаСестра медичнаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №17
Степанчук Ірина ВолодимирівнаЛікар-педіатрАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №21
Торовчик Тетяна МихайлівнаСестра медичнаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №1
Турчин Тарас ВасильовичЛікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №11
Федорук Марія МиколаївнаСестра медичнаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №11
Хінцинська Лариса ІванівнаСестра медичнаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №8
Царапкіна Наталія МиколаївнаСестра медичнаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №4
Чоповці Анастасія ЕрнестівнаСестра медична старшаВідділ медичного забезпечення
Ярошевич Людмила ВасилівнаСестра медична старшаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №8
Яценко Марія ЯківнаСестра медична старшаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №6
Андрейко Світлана ВікторівнаЛікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №1
Василенко Інна МиколаївнаСестра медична старшаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №19
Горбуль Наталя ІванівнаЛікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №9
Ільченко Алла МихайлівнаСестра медичнаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №4
Поліщук Леся ПетрівнаСестра медичнаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №10
Шатило Олександра АндріївнаЛікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №12
Гетенок Тетяна ВасилівнаЛікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №12
Гаврилюк Тетяна МиколаївнаСестра медичнаВідділ медичного забезпечення

Винесено подяку:

Бабіч Наталія МиколаївнаСтатистик медичнийАмбулаторія загальної практики — сімейної медицини №3
Берулашвілі Наталія ІванівнаМолодша медична сестраВідділ матеріально-технічного забезпечення
Денисюк Олена ГригорівнаФармацевтВідділ медичного забезпечення
Дмитрук Галина ВасилівнаМолодша медична сестраВідділ матеріально-технічного забезпечення
Доценко Ольга ВолодимирівнаСестра медичнаАмбулаторія загальної практики — сімейної медицини №5
Зайчук Людмила ВолодимирівнаРеєстратор медичнийАмбулаторія загальної практики — сімейної медицини №2
Зеленко Людмила АнатоліївнаРеєстратор медичнийАмбулаторія загальної практики — сімейної медицини №20
Іванова Вікторія АнтонівнаСестра медичнаАмбулаторія загальної практики — сімейної медицини №13
Карлун Лариса АнатоліївнаСестра медичнаАмбулаторія загальної практики — сімейної медицини №14
Мельничук Наталія СтаніславівнаСестра медична старшаАмбулаторія загальної практики — сімейної медицини №13
Романюк Світлана АндріївнаСестра медичнаАмбулаторія загальної практики — сімейної медицини №2
Супруненко Юлія ВасилівнаСестра медичнаАмбулаторія загальної практики — сімейної медицини №14
Фадєєва Валерія ВолодимирівнаСестра медичнаАмбулаторія загальної практики — сімейної медицини №2
Хоменко Юлія МиколаївнаСестра медична старшаАмбулаторія загальної практики — сімейної медицини №13
Барановська Оксана В’ячеславівнаЛікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторія загальної практики — сімейної медицини №3
Беспалько Ірина МиколаївнаЛікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №3
Бондарець Леся ВасилівнаСестра медичнаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №1
Бурківська Ольга ОнисимівнаСестра медичнаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №1
Вакун Наталія АндріївнаСестра медичнаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №2
Вознюк Олена ВолодимирівнаМолодша медична сестраАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №14
Воробей Оксана СергіївнаСестра медичнаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №4
Гжибовська Світлана СергіївнаСестра медичнаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №20
Голубенко Любов ЛеонідівнаСестра медичнаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №21
Гомзіна Євгенія ОлегівнаСестра медичнаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №7
Гразовська Людмила БроніславівнаСестра медичнаАмбулаторія загальної практики — сімейної медицини №3
Данилюк Ірина АндріївнаЛікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №13
Денисюк Ніна ПилипівнаМолодша медична сестраАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №12
Джигірей Олена СергіївнаСестра медичнаАмбулаторія загальної практики — сімейної медицини №12
Запоточна Юлія ІванівнаСестра медичнаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №3
Іванов Віталій ГеннадійовичЛікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №12
Іванова Тетяна ПетрівнаСестра медичнаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №5
Ілюченко Ольга АнатоліївнаСестра медична кабінету щепленьАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №16
Кальчук Тетяна ЛеонідівнаЛікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №14
Каменчук Тетяна ВалеріївнаЛікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №10
Карплюк Світлана ВікторівнаСестра медична кабінету щепленьАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №6
Ковтун Ніна ОлександрівнаЛікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №1
Коляновська Оксана ОлександрівнаЛікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №2
Коритко Катерина ВікторівнаСестра медичнаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №12
Косміна Олександр ІгоревичЗавідувач, Лікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторія загальної практики — сімейної медицини №12
Кравчук Наталія БорисівнаСестра медичнаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №21
Легка Наталія ОлексіївнаЛікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №10
Логвинчук Ірина ОлександрівнаСестра медичнаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №10
Мальована Надія ВасилівнаСестра медичнаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №14
Мельничук Наталія СтаніславівнаСестра медична старшаАмбулаторія загальної практики — сімейної медицини №14
Мосюрчак Катерина ОлександрівнаЛікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №4
Моторнюк Ірина ПетрівнаМолодша медична сестраАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №1
Нестирук Інна ВалеріївнаСестра медичнаАмбулаторія загальної практики — сімейної медицини №4
Нікітенко Людмила ЛюдвігівнаЛікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №9
Осіпчук Світлана ПетрівнаЛікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №4
Ошовська Юлія ВасилівнаСестра медичнаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №9
Пастух Світлана ВасилівнаЛікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №12
Пашкевич Христина ЕразміївнаСестра медичнаАмбулаторія загальної практики — сімейної медицини №19
Погодіна Оксана ГригорівнаСестра медичнаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №1
Пустовіт Вікторія ВікторівнаСестра медичнаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №3
Рудик Наталія ГригорівнаСестра медичнаАмбулаторія загальної практики — сімейної медицини №9
Рятте Наталя АнатоліївнаСестра медичнаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №5
Сайко Катерина ОлександрівнаЛікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №4
Сілецька Марина СергіївнаСестра медичнаВідділ медичного забезпечення
Стодольська Тетяна СергіївнаСестра медичнаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №8
Сушицька Юлія СергіївнаСестра медичнаВідділ медичного забезпечення
Талько Олена ЛеонідівнаСестра медичнаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №12
Туровська Олена ВадимівнаСестра медична кабінету щепленьАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №21
Федорчук Олена ВалеріївнаЛікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторія загальної практики — сімейної медицини №16
Хоцька Вікторія ПавлівнаСестра медичнаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №8
Шеренгова Ярослава ІгорівнаСестра медичнаВідділ медичного забезпечення
Ямкова Ганна ІванівнаЛікар загальної практики — сімейний лікарАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №2
Ясінська Дарія АнатоліївнаСестра медичнаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №11
Голубенко Любов ЛеонідівнаСестра медична старшаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №21
Кравчук Наталя БорисівнаСестра медичнаАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №21
Туровська Олена ВадимівнаСестра медична кабінету щепленьАмбулаторії загальної практики — сімейної медицини №21

Щирі вітання від усього колективу кожному лікарю та медичній сестрі за щиру та невтомну працю!

Задати питання