Житомирський центр первинної медичної допомоги щиро дякує всім нашим пацієнтам за довіру, розуміння й підтримку у непростий для країни час. Для нас велика честь бути поруч із вами, допомагати та щодня піклуватися про ваше здоров’я
Окрема подяка нашим лікарям медичним сестрам і всьому колективу Підприємства – за високий професіоналізм, витримку, людяність і самовіддану працю навіть в умовах воєнного стану. Ваша щоденна робота – це внесок у збереження життя стійкість і майбутнє України .
Нехай Новий рік принесе більше світла, спокою та добрих новин. Бажаємо міцного здоров’я , наснаги, тепла в серцях і непохитної віри в Перемогу