Медицина це не просто вибір професії, а покликання бути на сторожі зміцнення і збереження здоров’я, продовження життя людей, попередження та лікування захворювань.
ㅤㅤ
ㅤㅤ З нагоди Дня професійного свята бажаю вам бути твердими у своїх розсудливих рішеннях, а ваші зусилля хай знаходять вдячний відгук у щасливих миттєвостях, приємних спогадах і вдячності людей.
ㅤㅤ Та хоч які б вимоги висувало сьогодення, хай життя обдаровує вас натхненням, стійкістю залишатися бадьорими щоб лишати невиразний слід на серцях тих, хто мав щастя зустріти вас на своєму шляху.
ㅤㅤ Миру і злагоди вашому дому!
ㅤЗ повагою, директор КП “Житомирський центр первинної медичної допомоги”